देवराम यादव ,राजविराज : सप्तरीको महादेवा गाउँपालिका वडा नं. १ पकरी स्थित मो. फिरियादको घर नजिक खाडो नदी नियन्त्रणको नाममा २ लाखको ब्यक्तिगत पोखरी निर्माण गरिएको छ ।

महादेवा गाउँपालिकाको आ.व. २०७४÷०७५ मा वडा नं. १ पकरीमा गाउँपालिकाबाट विनियोजन गरेको बजेट २ लाख रकममा मो. फिरियादले आफनो घर नजिक नदी नियन्त्रणको नाममा आएको रकमबाट व्यक्तिगत पोखरी निर्माण गरेको स्थानिय नेकपाका स्थानिय नेता जय नारायण यादवले संचारकर्मीलाई बताएको छ ।

खाडो नदी नियन्त्रणको लागि विनियोजन गरेको योजना अनुसार नदी नियन्त्रण नगरी ब्यक्तीगत पोखरी निर्माणको साथै आफनो खेत पुर्नुका साथै खेत सम्याउने काम समेत गरी गाउँपालिकाबाट विनियोजन गरेको बजेट २ लाख रकममा अनियमितता र भ्रष्टाचार भएको स्थानिय देव नारायण यादवले बताए ।

यसैबिच वडा नं. १ का वडा सदस्य हरि नारायण यादवको घर अगाडी रहेको चन्द्र नहरमा होम पाईप जडान गर्न गाउँपालिकाबाट १ लाख ५० हजार बजेट समेतमा कामै नगरी अनियमितता र भ्रष्टाचार गरेको स्थानिय जय नारायण यादवले बताए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.