हुलाकी न्यूज, दोहा :- मधेशीहरुको छाता संगठन हेल्प मधेशी कतारको दोस्रो महाअधिवेशन सम्पन्न भएको छ। शुक्रबार कतारको दोहामा आयोजित हेल्प मधेशी कतारको दोस्रो अधिवेशनले राम कल्याण महतोको अध्यक्षतामा नयाँ कार्य समिती चयन गरेको छ।

हेल्प मधेसी कतारका वरिष्ठ उपाध्यक्षमा बिशेश्वर प्रसाद यादब, उपाध्यक्षमा जिबछ पाशवान, शिव कुमार महतो, गिरधारि गुरमैता, कोषाअध्यक्षमा राम कुमार यादब, सह कोषाअध्यक्षमा देबेन्द्र कुमार ठाकुर, सन्तोष साह, लाल बाबू साह, दिनेश साह, सुरेशमंडल, सचिबमा प्रदिप कुमार ठाकुर, सह सचीवमा बिरेन्द्र पासवान, उपेन्द्र दास, जय किशोर मंडल, इशिलाल पंडित, प्रबक्तामा राम अधिन यादव, मिडिया संयोजकमा रबिन्द्र माली, धनेश्वर ठाकुर, ओम प्रकाश यादव, बिन्देश्वर ठाकुर र बद्री नाथ झा रहेका छन।

सदस्यहरुमा राम शिंह साफी, शिबलोचन यादव, नगेन्द्र मण्डल, गंगा प्रसाद यादव, सोनफी महतो ,राम आशिष यादव ,मनोहर कुमार सिंह, राम जीवन यादव, सुनिल महरा, राम बाबु साह , श्याम कुमार यादव, बलराम माझी, शिवराम कापर, रमेश यादव, हरिवंश यादव, सुबोध कुमार भगत, बिनय कुमार कर्ण, मन्दिप महतो, चन्द्रशेखर ठाकुर, उपेन्द्र पासमान, श्याम सुन्दर साह, नरेश कुमार यादव, सुरेन्द्र कुमार सिंह ,अशोक कुमार साह,दिनेश मण्डल, बिरेन्द्र कुमार मण्डल, मनोज साह र दिलिप झा रहेका छन।

सल्लाहकारमा ई.दिनेश साह, राम जनम शर्मा, उमेश यादव , राम्मानंद गुप्ता, देव नारायण महतो, राम कुमार यादव , श्याम कुमार मण्डल, राम प्रकाश दास, सुरेश मण्डल, राशिन्द्र यादव, बैजनाथ यादव, देबन यादव, विशेश्वर यादव, महेन्द्र यादव, नरेश कुमार यादव, जमीर नदाफ, ई.अयुब हुसैन खान, राम बाबु यादव, अभय कुमार ठाकुर, राज कुमार कापर र चंद्रबिर कुमार यादव रहेको छन।

हेल्प मधेसी अन्तर्राष्ट्रिय समितिको संयोजकमा पवन ठाकुर, सतिश कुमार यादव र ई. दिनेश साह रहेको छन।

हेल्प मधेसीका पुर्व अध्यक्ष पवन ठाकुरले प्रबासमा रहेका सम्पूर्ण मधेसबासी लाई एकजुट भई मधेशी समुदाय लाई दुःख परेको बेला सहयोग गर्न आग्रह गरेको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.