हुलाकी न्यूज, जनकपुरधाम १४ आश्विन । जनकपुरधामा एक दर्जनभन्दा बढी लास भेटिएको छ । र, करिब ३५ वटाभन्दा अधिक लास हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ ।

आज एक जना डोमले तीन वटा लास फाल्न लगेको अवस्थामा मानव साङ्गलोमा सहभागीहरुले ती डोमलाई पक्राउ गरेको छ ।
लाससहित अक्षय डुम पक्राउ परेका छन् र उनले अहिलेसम्म ३५ वटाभन्दा अधिक लास फालेको बताएका छन् ।

पक्राउ परेका डोमले भ्रमणपुरा चोक नजिक फोहोर फाल्ने ठाउँमा साल गाड्ने गरेको बताएका छन् । उनले ती शव अस्पतालबाट ल्याउने गरेको बताएपनि अस्पतालको नाम खुलाएका छैनन् ।

डाक्टर सन्तोष सिंहले एउटा शव व्यवस्थापन गरे वापत एक हजार रुपैयाँ दिने गरेका डुमले स्थानीयहरुलाई बताएका छन् ।

डोमले ३५ वटा लास गाडेको बताएपनि अहिलेसम्म बालबालिका सहित एक करिब एक दर्जन खास भेटिएको छ । केही लासको शरिरमा गोली लागेको छ । केही लासको टाउकोमा कालो पट्टी बाँधिएको छ । त्यहाँ निकै गन्हाईरहेकोले लास खोज्ने काममा कठिनाई भइरहेको छ ।
अहिले घटना स्थलमा मानिसहरुको घुँइचो लागेको छ ।

थप जानकारी आउन बाँकी छ ।

UPDATE जनकपुरमा भेटिएको लास मध्ये ६ वटा वेवारिसे लास भएको धनुषा प्रहरीले दाबी गरेको छ । आज साँझ पत्रकार सम्मेलन गरी ६ वटा लास बेबारीसे भएको जनाएको छ । बाँकी अन्य लासहरु पुरानो भएको प्रहरीको दाबी रहेको छ । घटनाका अन्य पक्षहरुका बारे प्रष्ट पारेको छैन ।

तर स्थानीयले पक्राउ गरी प्रहरीलाई बुझाएको अक्षय डोमले आन्दोलनको समयमा आफूले ३५ वटा जति लास फालेको स्थानीय बासहीहरुलाई बताएका छन् । डोमले आफूलाई एउटा लास बापत एक हजार रुपैयाँ दिने गरिइएको बताए । प्रहरीले उनीमाथि छानविन भइरहेको बताएको छ ।

JNK 2

JNK 3

JNK 4

JNK 9

7 COMMENTS

  1. In this situation i want to say every mithila madheshi…do not stop this mission…..if this time we left this chance ….alwayas dominating by pahade people….heart touched this incident….jai madhes….

    • hatyaa ra hinsa ra yo duniyaa ma katai pani samasyaa ko samadhaan vako xaina ……. ? aru bikalpa haru dherai xann …. usai pani hami madesi le k kurra payeka xainau jo pahadi le payekaa chan ?? sambidhan ko kun dhara ma testo lekheko xa ekchoti dhyaan diyera padhaa ….. ani matrai birodh gara

  2. Radiko choro Khate Galat News Lekhachas, Medical College Le Use Gareko lash lai Tekha nalai 1000 Diyera gadna lagako,,,,,Afuwa Na faila Randi Ko choro

  3. west nepalko kailalima aandolan huda 100 bhanda badhi janatako jyan gyayeko r lash samet lulayeko bhanne halla thiyo aaz bhetiraheko lashharu tiniharukai t hoin ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.