हुलाकी न्यूज, जनकपुरधाम : जनकपुरधामस्थित चन्द्रकला हस्पिटल एण्ड रिसर्च सेन्टर प्रालिमा उपचाररत २९ वर्षीय एक युवकको अक्सिजन अभावका कारण सोमबार बिहान ५ बजे मृत्यु भएको छ।अस्पतालमा भएको अक्सिजन आइतबार सकिएपछि आईसीयूमा उपचाररत रौतहटको चन्द्रनिगाहपुर नगरपालिका–३ बनबहरि बस्ने फिरोज मन्सुरीको सोमबार बिहान मृत्यु भएको अस्पतालका म्यानेजर रोशन कुमार यादवले बताउनुभयो ।

गत बैशाख २३ गतेदेखि सोही अस्पतालमा उपचार गराईरहेका उनको शरीरको अक्सिजन लेभल आइतबार राति अचानक ४० मा झरेको अस्पतालमा कार्यरत एक चिकित्सकले बताए ।

उनको उपचारका लागि समयमै अक्सिजन उपलब्ध हुन नसक्दा उनको दुःखद निधन भएको उनले बताए । उनले भने,‘संक्रमितले प्रयोग गरिरहेको सिलिण्डरको अक्सिजन सकियो, अर्को सिलिण्डर दिन नपाउँदा उनको ज्यान गयो ।’‘अक्सिजन सकिएपछि एकैछिन सप्लाई रोकिएको थियो, अन्यत्रबाट अक्सिजन उपलब्ध हुन नसक्दा उनको ज्यान गयो’ यादवले बताए।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.