हुलाकी न्यजू, काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसले आगामी प्रतिनिधि-प्रदेश सभाको निर्वाचनमा पार्टीको तर्फबाट आफ्ना उम्मेदवारको टुंगो लगाएको छ । 

पार्टी केन्द्रीय कार्यालयद्वारा जारी प्रेश विज्ञप्तिका अनुसार आगामी मंसिर २१ गते हुने निर्वाचनका लागि पहाडी र तराईका ४५ जिल्लाका प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको उम्मेदवारको टुङ्गो लगाएको हो ।

प्रदेशहरु क्रसं. जिल्ला प्रतिनिधि सभा प्रदेश सभा
प्रदेश नं १ इलाम–१ भुपेन्द्र कट्टेल १. देवेन्द्रकुमार राई
२ दुर्गाकुमार बराल
इलाम–२ केशव थापा १. डम्बरबहादुर खड्का
२. खगेन्द्र देवान
तेह्रथुम–१ सीता गुरुङ १. गोविन्द ढुंगाना
२. विजय सम्वाहाम्बे
धनकुटा–१ १. मनोहरनारायण श्रेष्ठ
२. –
उदयपुर–१ डा नारायण खड्का १. विदुर बस्नेत
२. हिमाल कार्की
उदयपुर–२ नारायणबहादुर कार्की १. भेषराज थापामगर
२. रामकुमार खत्री
झापा–१ विश्वप्रकाश शर्मा १.केशवराज पाण्डे
२.अशोक पोखरेल
झापा–२ उद्धव थापा १. खड्ग प्रसार्इं
२.लक्ष्मण खड्का
झापा–३ कृष्णप्रसाद सिटौला १. भूमिप्रसाद राजवंशी
२. भगीरथकुमार पोद्धार
झापा–४ देउकुमार थेवे १.उत्तम सुवेदी
२.किरण भट्टराई
झापा –५ खगेन्द्र अधिकारी १.अनिलकृष्ण प्रसार्इं
२.राजनबहादुर ढुंगाना
मोरङ–१ डिकबहादुर लिम्बू १. ललित अधिकारी
२. ईश्वरी कोइराला
मोरङ–२ डा मीनेन्द्रप्रसाद रिजाल १.
२.
मोरङ–३ सुनिलकुमार शर्मा १. सुयर्माराज राई
२. ललितबहादुर श्रेष्ठ
मोरङ–४ महेश आचार्य १. मुक्तिनाथ माझी थारु
२. विश्वनाथ रिजाल
मोरङ–५ अमृतकुमार अर्याल १. सुकदेवप्रसाद मण्डल
२. राजेशकुमार गुप्ता
मोरङ–६ डा शेखर कोइराला १. चुमनारायण तवदार
२. केदार कार्की
सुनसरी–१ १.
२.
सुनसरी–२ सीताराम मेहता १.
२.
सुनसरी–३ विजयकुमार गच्छदार १.
२.
सुनसरी–४ ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की १.
२.
प्रदेश नं २ सप्तरी–१ रामदेव साह १. डा सुबोध पोखरेल
२. बद्रीनारायण महातमा यादव
सप्तरी–२ सकलदेव सुतियार १. रञ्जीत कर्ण
२. महानन्द यादव
सप्तरी–३ दिनेशकुमार यादव १. मोहम्मद समिना
२. भगवती यादव
सप्तरी–४ तेजुलाल चौधरी १. सीताराम साह
२. विवेकानन्द झा
सिरहा–१ प्रदीप गिरी १. –
२. –
सिरहा–२ रामचन्द्र यादव १. –
२. –
सिरहा–३ अमर रेग्मी १. मुस्ताक अंसारी
२. शुभाषचन्द्र यादव
सिरहा–४ मोख्तार अहमद १. कपिलदेव साह
२. डा गणेशकुमार मण्डल
धनुषा–१ आनन्दप्रसाद ढुंगाना १. प्रेमकिशोर प्रसाद
२. रायउदय यादव
धनुषा–२ रामकृष्ण यादव १. राजेश्वर गोइत
२. राजदेव यादव
धनुषा–३ विमलेन्द्र निधि १. रामसरोज यादव
२. श्यामप्रसाद साह
धनुषा–४ महेन्द्र यादव १. डा चन्द्रमोहन यादव
२. वासुलाल महतो
महोत्तरी–१ सीताराम भण्डारी १. –
२. रामश्रेष्ठ महतो
महोत्तरी–२ किरण यादव १. सुशीलकुमार यादव
२. राजकरणप्रसाद साह
महोत्तरी–३ बजरंग नेपाली १. शम्भुनारायण पाठक
२. पवन साह
महोत्तरी –४ महेन्द्रकुमार राय १. गोकुलराय यादव
२. दिप्ताङ्गसुप्रताप सिंह
सर्लाही–१ शम्भुलाल श्रेष्ठ १.–
२. शेख साह दुल्ला
सर्लाही–२ जंगीलाल राय १. विनोदकुमार साह
२. नगेन्द्रप्रताप यादव
सर्लाही–३ हरेशप्रसाद महतो १. कपिलमुनि मैनाली
२. कृष्णदेवराय यादव
सर्लाही–४ अमरेशकुमार सिंह १. वीरेन्द्रप्रसाद सिंह
२. उपेन्द्रप्रसाद कुशवाह
बारा–१ उमाकान्त चौधरी १. पेम्वासिद्धि लामा
२. भागवतप्रसाद साह
बारा–२ राधेचन्द्र यादव १. रामप्रवेश यादव
२. मणिभूषण यादव
बारा–३ फरमुल्लाह मंसुर १. रामानन्दप्रसाद यादव
२. जयचन्द्रप्रसाद चौरसिया
बारा–४ लालबाबु सिंह भूमिहार १. विजयप्रकाश साह रौनियार बनिया
२. ओमकृष्ण कार्की
पर्सा–१ अनिलकुमार रुङ्गगटा १. रामनारायण कुर्मी
२. विजयकुमार सर्राफ
पर्सा–२ अजयकुमार चौरसिया १. राजेश्वरप्रसाद तेली
२. रामरुप कुर्मी
पर्सा–३ सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी १. चन्द्रकिशोरप्रसाद
२. जनार्दन क्षेत्री
पर्सा–४ रमेश रिजाल १. शंकरप्रसाद चौधरी
२. वशिष्ठ नारायणप्रसाद कुर्मी
रौतहट–१ कृष्णप्रसाद यादव १. नागेन्द्र साह
२. राजेशकुमार चौधरी
रौतहट–२ मो. आफ्ताव आलम १. नागेन्द्रप्रसाद सिन्हा
२. रामचन्द्र गिरी
रौतहट–३ सुनिलकुमार यादव १. मो. शेष शेराज
२. रामनारायणप्रसाद यादव
रौतहट–४ देवप्रसाद तिमिल्सिना १. धनलाल ठोकर
२. रामज्ञराय यादव
प्रदेश नं. ३ सिन्धुली–१ प्रेमचन्द्र दाहाल १.गंगाप्रसाद गिरी
२. श्यामकुमार घिमिरे
सिन्धुली–२ नरेन्द्रजंग थापा १. माणिककुमार ढकाल
२. छेत्रबहादुर बम्जन
मकवानपुर–१ राप्रपा तालमेल १. शेरबहादुर लामा
२. अशोकराज शाक्य
मकवानपुर–२ महालक्ष्मी उपाध्याय डिना १. यतिराज सापकोटा
२. इन्द्रबहादुर बानियाँ
चितवन–१ राजेन्द्र बुर्लाकोटी १. धनबहादुर गुरुङ
२. उत्तम आचार्य
चितवन–२ शेषनाथ अधिकारी १. जितनारायण श्रेष्ठ
२. प्रकाश अधिकारी
चितवन–३ राप्रपा तालमेल १. दिनेश कोइराला
२. साजन महतो
काभ्रेपलाञ्चोक–१ तीर्थबहादुर लामा १.
२.
काभ्रेपलाञ्चोक–२ मधु आचार्य १.
२.
काठमाडौँ—१ प्रकाशमान सिंह १. दिपेन्द्र श्रेष्ठ
२ सुरजचन्द्र लामिछाने
काठमाडौँ–२ दीपक कुइँकेल १. लोकेश ढकाल
२. मनहरि खड्का
काठमाडौँ–३ अम्बिका बस्नेत १. छिरिङदोर्जे लामा
२. विमल ठकुरी
काठमाडौँ–४ गगनकुमार थापा १. नरोत्तम वैद्य
२. साधुराम खड्का
काठमाडौँ–५ डा प्रकाशशरण महत १.
२. रमेश खड्का
काठमाडौँ–६ भीमसेनदास प्रधान १. न्हुच्छेनारायण मानन्धर
२. विष्णुभक्त तिमिल्सिना
काठमाडौँ–७ १.
२.
काठमाडौँ–८ नवीन्द्रराज जोशी १. राज्यलक्ष्मी श्रेष्ठ
२. देवरत्न डंगोल
काठमाडौँ–९ ध्यानगोविन्द रञ्जित १. इन्द्रमान तुलाधर
२. धर्मराज गौतम
काठमाडौँ–१० राजनकुमार केसी १. पुकार महर्जन
२. धर्मानन्द श्रेष्ठ
ललितपुर–१ उदयशम्शेर राणा १. ऋषिराम घिमिरे
२. मीनकृष्ण महर्जन
ललितपुर–२ चन्द्र महर्जन १. पवनविक्रम थापा
२. प्रेमकृष्ण महर्जन
ललितपुर–३ मदनबहादुर अमात्य १. नवराज महत
२. शिवराम बानियाँ
भक्तपुर–१ बाबुराजा जोशी १. जीवन खत्री
२. अनिल भुजू
भक्तपुर–२ दमननाथ ढुंगाना १. दुर्लभ थापा
२. गणेशमान चक्रधर
प्रदेश नं ४ नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)–१ (नवलपुर) डा शशांक कोइराला १. कृष्णचन्द्र नेपाली
२. महेन्द्रध्वज जिसी
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)–२ (नवलपुर) विष्णुकुमार कार्की १. विष्णु लामिछाने
२. गणेशमान श्रेष्ठ
तनहुँ–१ रामचन्द्र पौडेल १. गोविन्द भट्टराई
२. रघुनाथ पौडेल
तनहुँ–२ शंकर भण्डारी १. प्रदीप पौडेल
२. ध्रुव वाग्ले
कास्की–१ यज्ञबहादुर थापा १. जीवन परियार
२. कृष्णबहादुर केसी
कास्की–२ देवराज चालिसे १. गुरु बराल
२. विन्दुकुमार थापा
कास्की–३ शुक्रराज शर्मा १. शारदा पौडेल
२. भोजबहादुर (सिकन्दर) गुरुङ
स्याङ्जा–१ राजु थापा १. कमलप्रसाद पंगेनी
२. तुल्सी गिरी
स्याङ्जा–२ गोपालमान श्रेष्ठ १. विष्णु पौडेल
२. भागवतप्रकाश मल्ल (प्रकाश)
पर्वत–१ अर्जुनप्रसाद जोशी १. नवराज गुरुङ
२. राजेन्द्रप्रसाद तिवारी
प्रदेश नं ५ नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)–१ देवकरणप्रसाद कलवार १. विक्रम खनाल
२. मुकुलकुमार आचार्य
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)–२ देवेन्द्रराज कँडेल १. गुणनिधि तिवारी
२. वैजनाथ कलवार
पाल्पा–१ विजयराज घिमिरे १. देवराज ढकाल
२. दानबहादुर पछाईं
पाल्पा–२ हरिप्रसाद नेपाल १. माधवप्रसाद नेपाल
२.–
अर्घाखाँची–१ रामबहादुर विसी १. –
२. –
गुल्मी–१ चन्द्रकान्त भण्डारी १. पृथबहादुर फौदार
२. धनेन्द्र कार्की
गुल्मी–२ चन्द्रबहादुर केसी १. शालिकराम पन्थी
२. छन्दबहादुर पहराई
रुपन्देही–१ अब्दुलरजाक गद्दी १.
२. हरि न्यौपाने
रुपन्देही–२ युवराज गिरी १.काजीमान श्रेष्ठ
२.महेशमान सिंह
रुपन्देही–३ १. –
२. –
रुपन्देही–४ प्रमोदकुमार यादव १. अष्टभुजा पाठक
२. वसी उद्दिन खाँ
रुपन्देही–५ भरतकुमार शाह १. विष्णु पोखरेल
२. फकरुद्दिन खाँ
कपिलवस्तु–१ दीपकुमार उपाध्याय १. पूर्णप्रसाद थारु
२. राजेश आचार्य
कपिलवस्तु–२ सुरेन्द्रराज आचार्य १. जवाहरलाल चौधरी
२. सुधाकर पाण्डेय
कपिलवस्तु–३ अभिषेकप्रताप शाह १. अजय थापा
२. वीरेन्द्रकुमार कनौडिया
दाङ–१ सुशीला चौधरी १. प्रदीप थापा
२. जानकीलाल बस्नेत
दाङ–२ राजु खनाल १.कमलकिशोर घिमिरे
२. योगेन्द्र चौधरी
दाङ–३ दीपक गिरी १. डिल्लीबहादुर चौधरी
२. मुक्तिराम भण्डारी
प्यूठान–१ डा गोविन्दराज पोखरेल १. टेकप्रसाद भण्डारी
२. अम्मरप्रसाद भण्डारी
बाँके–१ माधवराज खत्री १. शरदचन्द्र बर्मा
२. नारायणप्रसाद गौडेल
बाँके–२ राप्रपा तालमेल १. निरञ्जनसिंह सिजापति
२. सुरेन्द्रबहादुर हमाल
बाँके–३ बादशाह कुर्मी १. चन्तराम थारु
२. लक्ष्मीनारायण शाह
बर्दिया—१ सञ्जयकुमार गौतम १. सोदे विष्ट
२. मंगलप्रसाद थारु
बर्दिया–२ गोपाल दहित १. रामचन्द्र थापा
२. नाचुराम चौधरी
प्रदेश नं ६ सल्यान–१ राजेन्द्रबहादुर शाह १. एकराज डाँगी
२. डिल्लीराज रेग्मी
सुर्खेत–१ पूर्णबहादुर खड्का १.
२. झकबहादुर डाँगी
सुर्खेत–२ हृदयराम थानी १. कमलराज रेग्मी
२. तप्तबहादुर विष्ट
दैलेख—१ १. कृष्णकुमार विसी
२. जगतजंग थापा
दैलेख–२ शिवराज जोशी १. दिक्पालकुमार शाही
२. मधुरविक्रम खनाल
प्रदेश नं ७ कैलाली–१ ईश्वरीदेवी न्यौपाने १. जनकराज चौधरी
२. डा रणबहादुर रावल
कैलाली–२ मोहनसिंह राठौर १. हिमबहादुर रावल
२. अरुणकुमार चौधरी
कैलाली–३ रामजनम चौधरी १. पुरनप्रसाद चौधरी
२. लक्ष्मणबहादुर शाही
कैलाली–४ सुनिलकुमार भण्डारी १. यज्ञराज चौधरी
२. हिरादत्त भट्ट
कैलाली–५ डा आरजु राणा देउवा १. डिल्लीराज पन्त
२. जीवन राना
कञ्चनपुर–१ दिवानसिंह विष्ट १. गोपाल गुरुङ
२. रामलाल राना
कञ्चनपुर–२ नारायणप्रकाश साउद १.पुष्करराज ओझा
२. बहादुरसिंह थापा
कञ्चनपुर–३ रमेश लेखक १. यज्ञराज जोशी
२. बेलबहादुर राना
डडेल्धुरा–१ शेरबहादुर देउवा १. रघुवर भट्ट
२. कर्णबहादुर मल्ल
अछाम–१ भरतकुमार स्वाँर १. मेघराज खड्का
२. टेकबहादुर साउद
अछाम–२ पुष्पबहादुर शाह १. सुरतबहादुर विष्ट
२. बलबहादुर कुँवर
डोटी–१ वीरबहादुर बलायर १. भरतबहादुर खड्का
२. योगेन्द्रबहादुर शाही

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.